Zaznacz stronę

Głównym zadaniem biorezonansu jest wyleczenie organizmu człowieka z wszelkiej maści pasożytów. Jest on w stanie o wiele dokładniej i w większej ilości przypadków, niż badania laboratoryjne, wykryć w organizmie pasożyty. Potrafi on również wskazać dokładne miejsce ich występowania. Pierwszym i najważniejszym celem terapii zdrowotnej, jest usunięcie wszelkich pasożytów z organizmu. Posiadanie w ciele pasożytów jest bardzo niebezpieczne dla naszego zdrowia i jest powodem powstawania wielu groźnych chorób. Przykładem może być między innymi osłabiony organizm czy uszkodzenie jelita, jednak szkód może być o wiele więcej.

Biorezonans służy również lekarzom do wykrycia wszelkich alergii pokarmowych, u niektórych osób, można przeprowadzić odczulanie właśnie poprzez biorezonans. W trakcie takiego leczenia czynniki na dany alergen zostają wyciszone.

W trakcie jednego takiego seansu można odczulać się na aż 3 różne alergie. Dużą zaletą jest to, że odczulanie poprzez biorezonans, może być przeprowadzane o dowolnej porze roku.

Tę metodę wykorzystuje się też przy leczeniu nałogów (alkoholowego, tytoniowego). W bardzo szybkim czasie z organizmu zostają usunięte toksyny.

Biorezonansem można przeprowadzić między innymi:

  • test na obciążenie promieniowaniem geopatycznym
  • test na obecność pasożytów, wszelkiego typu
  • test substancji nietolerowanych przez organizm, alergenów
  • test na niedobory oraz nadmiary mikroelementów
  • analizę układu pokarmowego

Zalety korzystania z biorezonansu

  • nieinwazyjność
  • bez bolesna diagnostyka
  • metoda, która bezpośrednio wykrywa patogeny chorobotwórcze, nie powoduje niszczenia naturalnej flory bakteryjnej w przeciwieństwie do antybiotyków
  • możliwość wykrycia wielu chorób oraz infekcji
  • brak skutków ubocznych

Przekonaj się sam – gabinet biorezonansu BIOANNA strona tego gabinetu: bioanna.com.pl
Terapię biorezonansową wykorzystuje się także w leczeniu nieprawidłowej pracy układu krążenia, a także przy zburzeniach energetycznych organizmu. Odpowiada również w podniesienia naturalnej odporności organizmu, przez co stosuje się ją profilaktycznie, zwłaszcza gdy pacjent cierpi na częste infekcje. Przy takiej terapii nie występują żadne skutki uboczne, jest pomocna przy szybszym powrocie do zdrowia, po ciężkich dla pacjenta zabiegach operacyjnych. Stosuje się ją do leczenia zaburzeń snu u dzieci.

W trakcie takiej terapii, przez organizm przepuszcza się prąd, tworzony przez specjalistyczne urządzenie. Prąd ten na danej częstotliwości ma za zadanie usunąć konkretne patogeny. Częstotliwości te zostały opracowane przez specjalne towarzystwa. Aby, terapia była jak najbardziej efektowna, powinno się używać do niej wielu różnych częstotliwości. Jedna częstotliwość nie powinna być używana dłużej niż na trzy minuty. Bardzo istotną rzeczą jest także, aby w trakcie każdego seansu pić odpowiednio dużą ilość płynów. Płyny powodują, że wszelkie zalegające w organizmie toksyny, zostają wypłukane. Toksyny te tworzą się, po rozpadzie patogenów w trakcie kuracji biorezonansem. Warto również na okres leczenia, zażywać suplementy diety, aby nie borykać się z problemem niedoborów minerałów i witamin. Trzeba również zachować aktywność fizyczną.